Obserwuj Nas

O Nas.

img

Doświadczenie łączymy z Pasją.

Pracownia FAMM DESIGN powstała z miłości do piękna i potrzeby funkcjonalizmu. Po latach studiów na Uniwersytecie Zielonogórskim i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz oraz zdobyciu kilkuletniego doświadczenia podczas pracy w wiodących biurach projektowych stolicy, postanowiłam stworzyć własną markę. Każdy projekt to dla mnie wyzwanie, do którego staram się podchodzić ze 100% zaangażowaniem. Najważniejszy i pierwszy jest klient – jego potrzeby, oczekiwania, wyobrażenia, gdyż to on jest odbiorcą i przyszłym lokatorem moich pomysłów. Jednocześnie, przy każdej realizacji staram się przemycić cząstkę siebie. Duży nacisk kładę na spójność i harmonię opracowywanej przestrzeni, każdy detal musi mieć uzasadnienie. Dbałość o szczegóły, klimat i nastrój cechuje wszystkie moje realizacje, niezależnie od tematu i powierzchni, czy jest to mała kawalerka, czy rozległy apartament – każdy inwestor jest dla mnie jednakowo ważny. Dużo obserwuję, poszukuję, uczę się nowych rozwiązań, by każda inwestycja była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Jeśli poszukujecie Państwo niebanalnych, niecodziennych rozwiązań, cieszę się, że trafiliście na moją stronę .

 • Doświadczenie

  100%
Rozpocznij Współpracę

Poznaj nasze możliwości.

Inwentaryzacja lokalu

Dokonanie niezbędnych pomiarów i zagospodarowanie przestrzeni Twojej inwestycji. Zadbamy nie tylko o efekt wizualny ale również o Twoją wygodę i użyteczność lokalu.

Wizualizacja przestrzeni

Realizujemy Twoje pomysły w formie wizualizacji przestrzennej abyś mógł wirtualnie sprawdzić wspólnie ustaloną koncepcję.

Dokumentacja techniczna

Szczegółowa dokumentacja techniczna każdego z projektowych pomieszczeń.

Zestawienie Materiałów

Trzymając się Twoich założeń odnośnie sprzętu i wystroju mieszkania oraz budżetu przekazujemy niezbędny wykaz sprzętu i materiałów niezbędnych dla realizacji projektu.

Dowiedz się Więcej

DOŚWIADCZENIE

Ponad 50 realizacji na terenie Polski oraz kilkanaście lat doświadczenia w branży u boku wiodących pracowni warszawskich.

eDUKACJA

Pasja, która wspomagana jest odpowiednim wykształceniem to mocna strona naszej pracowni.

 • Uniwersytet Zielonogórski

  Wydział Architektury

 • Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

  Wydział Architektury Wnętrz

ROZWÓJ

Ciągłe poszukiwania inspiracji, analizowanie zagranicznych trendów oraz niezliczone ilości szkoleń z zakresu wystroju i organizacji wnętrz.

 • Uczestniczenie w targach branżowych zarówno w Polsce jak i za granicą

famm design w świele mediów.

ELLE.PL

Apartament w czerni i brązach.

Pod szyldem klasycznej elegancji. 

Szykowny apartament w ciemnych kolorach.

TOP 10 projektów kuchni otwartych.

Masz pytania?

TELEFON

+48 796 563 662

ADRES DO KORESPONDENCJI

Radzymińska 52a/5 03-752 Warszawa

  Back to top