Image Image Image Image Image

PRACOWNIA

Pracownia FAMM DESIGN powstała z miłości do piękna i potrzeby funkcjonalizmu.


07

Magdalena Młynarska

Właściciel / Główny projektant

Po latach studiów na Uniwersytecie Zielonogórskim i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz oraz zdobyciu kilkuletniego doświadczenia podczas pracy w wiodących biurach projektowych stolicy, postanowiłam stworzyć własną markę.

 

Każdy projekt to dla mnie wyzwanie, do którego staram się podchodzić ze 100% zaangażowaniem.   Najważniejszy i pierwszy jest klient – jego potrzeby, oczekiwania, wyobrażenia, gdyż to on jest odbiorcą i przyszłym lokatorem moich pomysłów. Jednocześnie,  przy każdej realizacji staram się przemycić cząstkę siebie. Duży nacisk kładę na spójność i harmonię opracowywanej przestrzeni, każdy detal musi mieć uzasadnienie. Dbałość o szczegóły, klimat i nastrój cechuje wszystkie moje realizacje, niezależnie od tematu i powierzchni, czy jest to mała kawalerka, czy rozległy apartament – każdy inwestor jest dla mnie jednakowo ważny.

Dużo obserwuję, poszukuję, uczę się nowych rozwiązań, by każda inwestycja była wyjątkowa i  jedyna w swoim rodzaju. Jeśli poszukujecie Państwo niebanalnych, niecodziennych rozwiązań, cieszę się, że trafiliście na moją stronę .

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY:)